تبلیغات
وبلاگ حقوقی توحید بختیاری - برگزاری آزمون قضاوت 91 در آبان ماه / دوره کارآموزی 3 ماه کاهش می یابد؛
موضوعات

راهنمای موفقیت در آزمون وکالت
محصولات حقوقی
آمار
درباره وبلاگسعی دارم علاوه بر درج دست نوشته های شخصی و ارتباط با دوستان عزیزم، با توجه به مدرک حقوق قضائی و تجربه مختصری که دارم، گاهاً مطالب و مقالات حقوقی تحریر و پاسخگوی سئوالات دوستان باشم.
๑۩۞۩๑
انتشار مطالب وبلاگ، صرفاً با ذکر منبع مجاز است.
๑۩۞۩๑
facebook id: tohidbakhtiary
نویسنده: توحید بختیاری
خدمات آزمون
خدمات حقوقی
نظرسنجی
آیا با برگزاری غیر رقابتی آزمون وکالت، یعنی قبولی در صورت کسب معدل مشخص، موافقید؟پیوندها
دوستان
» انجمن حمایت از حقوق مردان
» وبلاگ تخصصی حقوق ایران
» وبلاگ حقوقدانان اراک
» اتاقک مجازی حقوق کیفری
» انصاف
» آموزش و آزمون های حقوقی
» حقوق جزا و جرم شناسی
» ایران داوری
» وبلاگ حقوقی محمدرضا متین فر
» خورشید عدالت
» دانشجویان دانشگاه امام صادق (ع)
» انجمن تالیف گروه صعود
» رسا گستر
» دانشجویان حقوق آران و بیدگل
» وبلاگ حقوقی، آموزشی علیخانی
» فقه پلی است برای حقوق
» وبلاگ حقوقی هنری برگ سبز
» وکیل امین
» وبلاگ حقوقی جرم و جنون
» تقدیم به دانشجویان حقوق
» وبلاگ حقوقی محمدصادق امانی
» گروه حقوقی اعتماد
» اختبار
» وبلاگ حقوقی نیما جهانشیری
» منابع آزمون وکالت 92
» وکالت آنلاین
» وکالت
» قوانین حقوق
» بانک حقوق
» من و حقوق
» انجمن علمی فقه و حقوق ایذه
» وبلاگ حقوقی سعید ذکایی
» بانک جزوات حقوقی اسدی
» فرجام خواسته
» حقوقی و خانواده
» حق جو گون
» حقوق و عدالت
» مشاوره حقوقی
» وبلاگ حقوقی مرتضی خلج
» مدرسه وکالت و تجارت
» وبلاگ احسان پرنیان
» تبصره
» سایت حقوقی دادپرور
» حقوق من و تو
» وبلاگ دکتر آقایی جنت مکان
» وبلاگ حقوقی میرمحمد حسن زاده
» وبلاگ حقوقی سعید رستم زاده
» وبلاگ تخصصی حامیان عدل و داد
» طاها یوسفی
» حقوق در علم/حقوق در عمل
» وبلاگ حقوقی دادگاه قانون
» وبلاگ حقوقی حامد حوزه چشم
» وکیل پایه یک
» بررسی مسائل حقوق در ایران
» وبلاگ حقوقی امیررضا قارداشی
» وب سایت حقوقی هادی
» تخصصی حقوق و فقه
» وب سایت وکیل
» انجمن علمی حقوق نظرآباد
» وبلاگ تخصصی حقوق
» وبلاگ حقوقی شایسته
» احقاق حق
» جزوه های حقوق
» وبلاگ آنتی فمنیسم
» وبلاگ حقوقی قانون حیات
» وکالت/مشاوره حقوقی
» دانشجوی حقوق
» جامع ترین وبلاگ حقوقی یزد
» گذر زمان یک حقوقدان
» وبلاگ حقوقی جواد احمدی مقدم
» حقوق
» وبلاگ حقوقی احمد کوسه غراوی
» پرنون یونس
» وبلاگ حقوقی چتر عدالت
» مرکز علمی تخصصی حقوق ایران
» وبلاگ حقوقی اکبر عبدی زاده
» هم اندیشی حقوقدانان
» بی قانونی
» کارشناسی ارشد حقوق جزا
» حقوق در ایران و جهان
» وکلای ایران
» یاران عدل
» گروه حقوق دانشگاه آزاد بافت
» وبلاگ حقوقی شهرستان قاین
» وبگاه حقوقی نرخ عدالت
» گروه وکلای مهدیار
» مطالب حقوقی
» وبلاگ تخصصی حقوق ایرانیان
» مرجع معرفی وبسایتهای حقوقی
» محیط زیست گردشگری اکوتوریسم
» ساجد نیوز
» وبلاگ آخرین زمان
» خاکریز سایبری
خبرنامه آزمونهای حقوقی
نام خود را در فیلد اول و ایمیل خود را در فیلد دوم وارد نموده و بر روی گزینه ثبت کلیک کنید

Powered by WebGozar

Translation
English Arabic Turkish French German Spanish Italian Russian Chinese Japanese

بسته صفر تا صد دوراندیشان

بسم الله الرحمن الرحیم

معاونت آموزش

 

مدیر كل آموزش قضات از ایجاد مركز جذب آزمون در قوه قضاییه خبر داد و گفت: این مركز قرار است مستقلا به جذب قاضی بپردازد و برگزاری آزمون‌های مختلف اعم از آزمون كتبی، مصاحبه‌ علمی و ... را بر عهده بگیرد.

 

 

به گزارش ایسنا، غلامرضا موحدیان در نشست روز سه‌شنبه خود با خبرنگاران تصریح كرد: بعد از برگزاری آزمون تصدی امر قضا در سال 90 ما توانستیم ظرف مدت یك ماه نتایج را اعلام كنیم و در این راستا حدود 1500 نفر كه 3 برابر ظرفیت بود، به عنوان افراد پذیرفته شده در مرحله اول معرفی شدند.

وی ادامه داد: اوایل سال گذشته 10 كمیته‌ مصاحبه‌ علمی تشكیل شد كه این كمیته ظرف مدت 3 ماه با 1500 نفر مصاحبه كرد.

مدیر كل آموزش قضات افزود:‌ نتایج مصاحبه‌ علمی 7 و 19 فروردین‌ماه سال جاری از طریق سایت معاونت آموزش قوه قضاییه اعلام شد؛ غیر از استان قم كه این كار در حال انجام است. در واقع 952 نفر پذیرفته شده داشتیم كه اسامی را به اداره كل گزینش برای بررسی صلاحیت‌های اخلاقی، شخصیتی و سلامت جسمی و روانی ارسال كرده‌ایم.

موحدیان اظهار كرد: اداره كل گزینش در نیمه اول امسال قرار است نتایج قطعی را اعلام كند و نهایتا این كار تا شهریورماه طول خواهد كشید. ان‌شاالله تا آن زمان نتایج نهایی تست شخصیتی و روانی انجام خواهد شد تا در نهایت این اسامی برای كارآموزی معرفی شوند.

وی خاطرنشان كرد: سعی بر این است كه حدود 500 نفر را از 952 نفر را جذب كنیم. در حدود 300 نفر هم برای جذب روحانیون و تعدادی بدون آزمون كتبی خواهد بود كه در نهایت به 800 نفر خواهد رسید.

مدیر كل آموزش قضات یادآور شد: زمانی كه ما پرونده‌ای را به اداره گزینش ارسال می‌كنیم بلافاصله با افراد تماس گرفته می‌شود و اطلاعیه در سایت معاونت آموزش در این زمینه صادر می‌شود كه این افراد مدارك خود را در اختیار معاونت بگذارند و بعد برای تست سلامتی به پزشكی قانونی و برای تست اخلاقی به روان‌شناس معرفی می‌شوند. پروسه انجام این كار كه امروز در تمام نقاط كشور انجام می‌شود، در گذشته طولانی بود.

موحدیان همچنین درباره‌ مردودی‌هایی كه نمره‌ آنان بین 55 تا 60 بوده است، گفت: درخواست كردیم یك نوبت دیگر هم این افراد در كمیته مصاحبه‌ علمی دعوت شوند و فرصت دیگری به آنان داده شود.

وی تصریح كرد: با توجه به اینكه تعداد پذیرش در آزمون قضاوت چند برابر شده است، در تدارك چند دوره‌ كارآموزی هستیم و حسب برنامه‌های سال جاری، معاونت آموزش قوه قضاییه در صدد است كه سه معاونت آموزش را در تهران، قم و مشهد تقویت كند. در واقع معاونت آموزش در قم و مشهد فقط مختص روحانیون نیست بلكه آموزش دانشگاهیان را نیز شامل می‌شود.

مدیر كل آموزش قضات با بیان اینكه دوره‌های كارآموزی قضات متفاوت است، تصریح كرد: برای مقطع لیسانس دوره‌ 18 ماهه ، فوق لیسانس دوره 15 ماهه و برای فارغ‌التحصیلان دانشكده‌ علوم قضایی دوره 12 ماهه در نظر گرفته شده است اما به دلیل این كه خروجی‌ها از دستگاه قضایی بیشتر از ورودی بوده است، دستور رییس قوه قضاییه این بوده كه طول دوره‌ كارآموزی سه ماه كاهش یابد.

موحدیان درباره‌ قضات بازنشسته نیز اظهار كرد: دستگاه قضایی باید تمهیداتی در خصوص قضات بازنشسته و پرداخت سنوات به این دسته از قضات بیندیشد. علاوه بر این باید تسهیلاتی فراهم شود كه با قاضی بازنشسته قرارداد بسته شود. در واقع ما باید بتوانیم قضات قدیمی را در دستگاه قضایی نگه داریم.

وی با بیان اینكه یكی از اهرم‌های مهم در این زمینه، ایجاد جاذبه در دستگاه قضایی است، خاطرنشان كرد: روال جذب وكیل سرعت بیشتری پیدا كرده است. با این وجود نیمی از كارآموزان دستگاه قضایی كسانی بوده‌اند كه قبلا به كار وكالت می‌پرداختند و این اتفاق بسیار خوبی است.

مدیر كل آ‌موزش قضات در پاسخ به سوالی تاكید كرد: قطعا امسال هم مانند گذشته آزمون قضاوت برگزار خواهد شد و احتمالا زمان برگزاری این آزمون در آبان‌ماه باشد.

موحدیان با بیان اینكه آزمون تصدی امر قضا دو مرحله‌ای برگزار می‌شود، گفت: مرحله اول به صورت تستی خواهد بود كه در این مرحله سه برابر ظرفیت پذیرفته می‌شوند و برای مرحله‌ بعد در مصاحبه‌ علمی شركت می‌كنند. این به دلیل این است كه بعضی از افراد محفوظات خوبی دارند و در تست‌زنی خوب عمل می‌كنند ولی زمانی كه در مقام توضیح و تحلیل قرار می‌گیرند نمی‌توانند این كار را انجام دهند. در واقع اگر پذیرفته‌شدگان قدرت بحث و تحلیل در مصاحبه علمی داشته باشند، قطعا قبول خواهند شد.

وی در پاسخ به سوالی درباره اینكه آیا آزمون سال 90 دارای دروس عمومی بود یا خیر؟ گفت: شیوه‌نامه مصاحبه علمی در سایت معاونت قوه قضاییه وجود دارد كه چه سوالاتی در آزمون می‌آید. بخش حقوقی شامل آیین دادرسی مدنی، حقوق تجارت و امور حسبی و ... و بخش جزایی نیز شامل جزای عمومی، جزای اختصاصی و آیین دادرسی كیفری و بخش فقهی نیز شامل تحریرالوسیله حضرت امام (ره) بود كه بخش اخیر در دو بخش جزایی و مدنی بود. در واقع ما سوالات عمومی علمی نداشتیم بلكه سوالات تخصصی بود.

مدیر كل آموزش قضات افزود: رییس مركز جذب آزمون تعیین شده است. اگر رییس این مركز نهایی شود، قطعا وی حاضر می‌شود و درباره‌ فعالیت‌های این مركز توضیح خواهد داد. تسهیلات بیشتری برای جذب استعدادهای برتر در نظر گرفته خواهد شد ولی باید به تایید رییس قوه قضاییه تحت عنوان شیوه‌نامه امسال برای آزمون تصدی امر قضا برسد.

موحدیان در پاسخ به سوال ایسنا مبنی بر اینكه آیا قضاتی كه درشورای حل اختلاف جذب می‌شوند ارتباطی با معاونت آموزش قوه قضاییه دارند، اظهار كرد: این قضات طی آزمونی مجزا در همان مركز جذب خواهند شد. دو هزار نفر در شورای حل اختلاف مشغول به كار هستند كه لیسانس حقوق یا فقه و مبانی حقوق اسلامی دارند و مستعد هستند كه به كار قضایی مشغول شوند. مركز جذب آزمون در معاونت آموزش قوه قضاییه آزمون جداگانه‌ای را برای این دو هزار نفر برگزار می‌كند و نهایتا 500 نفر را به عنوان قاضی مخصوص شورای حل اختلاف جذب خواهد كرد.

وی با بیان اینكه قضات شورای حل اختلاف از طریق معاونت آموزش قوه قضاییه جذب خواهند شد، ادامه داد: این قضات در شورای حل اختلاف با سنوات حداقل پنج سال می‌توانند كار كنند و در مراحل بعد به دادگستری ورود پیدا خواهند كرد و در حال حاضر این كار در حال انجام است.

مدیر كل آموزش قضات در پاسخ به سوالی دیگر در مورد راهكاری برای كوتاه كردن مراحلی كه در مصاحبه علمی و گزینش برای جذب قضات صورت می گیرد، گفت: سعی كرده‌ایم كه این مراحل را محدود كنیم. ما توانستیم در آبان‌ماه سال گذشته آزمون برگزار كنیم و یك ماه بعد اعلام نتایج را داشته باشیم. در واقع 10 كمیته از 8 صبح تا 10 شب تشكیل شد تا این مصاحبه‌ها را انجام دهد. ما سعی كردیم كه در حداقل زمان ممكن این كار صورت گیرد. در واقع باید گفت كه عملیات گزینش و جذب، زمان‌بر است و ما توانسته‌ایم حداقل زمان ممكن را كه در حدود 45 دقیقه بود برای هر مصاحبه در نظر بگیریم.

موحدیان همچنین در پاسخ به این سوال كه تست‌های روانی و شخصیتی از چه زمانی وارد دستگاه قضایی شده است؟ اظهار كرد: بیش از 10 سال است كه ما قانونی برای تایید صلاحیت قضات داریم كه اگر قاضی این شاخصه‌ها را از دست بدهد، سلب صلاحیت شده و نمی‌تواند كار كند.

وی در پایان درباره قضات خانم نیز یادآور شد: در حال حاضر یك دوره 30 نفره خانم در دانشكده علوم قضایی مشغول به تحصیل و یك دوره هم در اداره كل ما مشغول به كار هستند. در واقع برای جذب قضات خانم، باید كارگزینی قضایی نیازش را اعلام كند كه به عنوان مثال این تعداد خانم به عنوان قاضی نیاز داریم.
چهارشنبه 23 فروردین 1391 , اخبار آزمون های حقوقی , نظر ()
لی لی
یکشنبه 15 دی 1392 09:31
سلام برای ارمون یشریحی قضاوت قانون بخونیم کافیه؟یا منبع دیگه ای لازمه؟
پاسخ توحید بختیاری : سلام
در این مهلت کم یا کتاب های دوراندیشان که نموداری است و یا جزوه سبک و یا محشای قوانین.
علی
شنبه 21 بهمن 1391 19:09
با سلام، از کجا می تونم جزئیات دوره های کارآموزی قضایی برای خانم ها رو بدست بیارم؟
باتشکر
شنبه 21 بهمن 1391 15:05
mer30 vagean
علیرضا
شنبه 23 دی 1391 23:32
سلام؛دوره کاراموزی حقوق میدن؟چقدر؟دادیار چند میگیره؟ تست روانی و اخلاقی چیه ؛باتشکر
محمد
جمعه 22 دی 1391 21:33
سلام بنده در آزمون و مصاحبه قبول شدم و تحقیقات هم انجام شده الان آماده به دوره هستیم شما می دانید دوره جدید کی برگزار می شود
پاسخ توحید بختیاری : سلام
خیر متاسفانه به سایت معاونت آموزش مراجعه کنید.
افسانه
دوشنبه 18 دی 1391 01:15
سلام. خسته نباشید، می خواستم بپرسم آزمون قضاوت سال 92 برگزار میشود؟ آیا برای خانم ها هم پذیرش دارند؟
پاسخ توحید بختیاری : سلام
بله برگزار می شود،
اما ایکه از میان خانم ها پذیرش دارند و یا خیر واقعا معلوم نیست،
اما فکر می کنم داشته باشند.
الی
یکشنبه 17 دی 1391 17:05
سلام آقای بختیاری میشه لطف کنید یه برنامه ریزی برای قبولی در وکالت 92 بفرمائید .91شرکت کردم قبول نشدم.
پاسخ توحید بختیاری : سلام
ایمیل خود را چک کنید.
مریم
یکشنبه 17 دی 1391 16:27
سلام میخواستم بدونم آزمون قضاوت سال 92 هم برگزار میشه؟ خانوم ها هم میتونن شرکت کنن؟ از کجا باید مطمئن بشم تا شروع به خوندن کنم؟
پاسخ توحید بختیاری : سلام
برگزار می شود،
اما جذب از میان خانم ها نیازمند درخواست دادگستری از معاونت آموزش است.
نوشین
شنبه 16 دی 1391 18:23
سلام.منابع ازمون وکالت سال92 رو بفرمایید و اینکه فرق بین وکیل پایه 1 و وکیل پایه2 چی هستش.ممنون
پاسخ توحید بختیاری : سلام
وکیل پایه دو فعلا همان کارآموزها هستند،
بعد از کارآموزی پایه یک می شوید:
http://tohidbakhtiary.ir/post/4
e.farjad
شنبه 16 دی 1391 09:27
salam.
lotf konid zamane daghighe mosahebe elmi va... davat shodegan azmoon ghezavate91 ro begin.
besyar mamnoon.
ya ali
پاسخ توحید بختیاری : سلام
خودشان تماس می گیرند و واقعا کسی نمی داند.
ماریا ارام
چهارشنبه 13 دی 1391 18:06
با سلام 1)عنوان" تکمیلی "که درکنار جزوهها امده به چه معنی؟2)ایا دروبلاگتون نمونه سوالات سردفتری اسناد رسمی هم وجوددارداگرهست چطوری دسترسی پیدا کنیم توروخدابه همه سولاتم جواب بدین ممنونم
پاسخ توحید بختیاری : سلام
تکمیلی یعنی اگر فرصت داشتید بخوانید و اگر ندارید سراغش هم نروید،
آزمون سردفتری از سال 86 به این طرف برگزار نشده و نمی شود،
نمونه سئوالی هم اگر باشد الان با این همه تغییر در مواد بی فاید هاست.
حسام
دوشنبه 11 دی 1391 20:42
زمان ثبت نام آزمون قضاوت چه وقت هست.من اگرمدارکم تکمیل نباشه میتونم بعد امتحان قضاوت مدارکم را تکمیل بدم.ممنون
پاسخ توحید بختیاری : سلام
سال بعد اواخر تابستان.
م محمد
پنجشنبه 7 دی 1391 04:12
باسلام خواستم بدونم اگر کسی کارت معافیت پزشکی داشته باشه میتونه قضاوت شرکت کنه واگر قبول بشه بخاطر این موضوع رد نمیشه
پاسخ توحید بختیاری : سلام
بله مشکلی نیست،
فقط نابینای کامل نمی گیرند.
leila sohrabi
شنبه 2 دی 1391 00:40
سلام نتایج ازمون قضاوت91 چه تاریخی؟
پاسخ توحید بختیاری : سلام
اعلام نکرده اند.
محمد
جمعه 1 دی 1391 15:01
با سلام مبلغ حقوق پایه دو قضایی چقدره؟
پاسخ توحید بختیاری : سلام
مطلع نیستم.
حسنی
سه شنبه 28 آذر 1391 00:49
با سلام خواستن بپرسم چگونه میشود در ازمون قضاوت بدون کنکورش شکرت کرد؟شرایطش چیست؟
پاسخ توحید بختیاری : سلام
http://tohidbakhtiary.ir/post/735
محسن
یکشنبه 19 آذر 1391 22:47
باسلام بنده مدت 4سال دریک شرکت دولتی مشغول به کارهستم دراین مدت دچارافت شنوایی و دیسک کمربه دلیل فشارکارشده ام آیا میتوانم خسارت وارده بربدنم راازشرکت مطالبه کنم ؟باتشکراز راهنمایی شما
پاسخ توحید بختیاری : سلام
درخصوص ادارات دولتی اطلاع کافی ندارم اما در حالت عادی باید به وزارت کار مراجعه کنید،
فکر می کنم می توانید از کار افتادگی بگیرید.
معصومه
دوشنبه 13 آذر 1391 23:24
سلام. میخواستم بدونم امكان داره در كنار گذراندن دوره ی كاراموزی قضاوت به یه شغل مثل معلمی هم مشغول بود؟
پاسخ توحید بختیاری : سلام
اگر رسمی باشید خیر،
ضمن اینکه مطمئن باشید فرصتش را پیدا نمی کنید.
عادله
یکشنبه 12 آذر 1391 21:55
سلام من میخواستم برای دوره اول ازمون وکالت دادافرین شرکت کنم ولی میخاستم دوره ی دوم ان رو بدونم کی هست خواهش میکنم زودجوابموبدید.
پاسخ توحید بختیاری : سلام
متاسفانه از فعالیت های این مؤسسه بی اطلاعم.
عاطفه
یکشنبه 12 آذر 1391 21:50
سلام وقتتون بخیر
الهام
دوشنبه 6 آذر 1391 13:21
سلام من درطرح تصدی بدون آزمون منصب قضا91ثبت نام کردم واجدشرایط هستم وتاریخ مصاحبه ی من از معاونت قوه قضاییه 27آبان91 اس ام اس شد در مصاحبه ی علمی شرکت کردم سوالم اینه که کی جواب مصاحبمو میدن جواب بدین مردم ازدلشوره مرسی
پاسخ توحید بختیاری : سلام
متاسفانه نمی دانم،
فکر می کنم همزمان با آزمون کتبی.
علی
پنجشنبه 25 آبان 1391 14:37
سلام
سرباز امریه که چند ماه از دوران امریه را گذرانده باشد و در آزمون قضاوت قبول شود میتواند ادامه سربازی خود را تبدیل به تعهد به خدمت کند؟
پاسخ توحید بختیاری : سلام
به نظرم می تواند:
http://tohidbakhtiary.ir/post/735
هستی اکبریان
چهارشنبه 24 آبان 1391 15:10
salam bebakhshid azmooon ghezaavat 91 emsaal dar khorramaabad bargozar mishavad?
پاسخ توحید بختیاری : سلام
به آگهی مراجعه کنید:
http://tohidbakhtiary.ir/post/753
ظاهراً خیر.
احمد
سه شنبه 23 آبان 1391 19:03
سلام.من افسر نیروی هوایی دارای لیسانس حقوق ودانشجوی فوق لیسانس حقوق جزا هستم.آیامی توانم وارد تشکیلات قوه قضاییه بشوم؟
پاسخ توحید بختیاری : سلام
منظورتان از تشکیلات چیست؟
چه مشاغل اداری و چه قضائی باید بعد از قبولی و قبل از ورود استعفا از شغل قبلی بدهید.
نازنین
سه شنبه 23 آبان 1391 17:30
سلام.میخواستم بدونم ازمون امسال دو مرحله ای برگزار میشه؟مرحله ی دوم شفاهیه یا کتبی و تشریحی؟
پاسخ توحید بختیاری : سلام
تک مرحله ای اما دارای مصاحبه شفاهی علمی و عقیدتی است.
تبسم
دوشنبه 22 آبان 1391 15:19
سلام1ترم دیگه دارم تالیسانس بگیرم من برای ارشدهنوزتصمیم نگرفتم بین جزاوخصوصی بازارکارکدام یک برای خانم هابهترهباتوجه به اینکه من قصدشرکت درازمون وکالت ندارمولی به قضاوت ویا کادردادگاه علاقه دارم
پاسخ توحید بختیاری : سلام
اگر به کار قضائی علاقه دارید جزا بهتر است،
اما در کل تفاوتی ندارند و هر دو خوب هستند،
به علاقه تان رجوع کنید.
مصطفی بخشی بور
دوشنبه 22 آبان 1391 15:14
وكلای بایه یك كه از ازمون معافند كی برای مصاحبه دعوت میشوند
پاسخ توحید بختیاری : سلام
متاسفانه بی اطلاع ام،
به سایت معاونت رجوع کنید،
اما در کل تفاوتی میان نوع معافیت وجود ندارد و به مرور همه فراخوانده می شوند.
امیرحسین
دوشنبه 22 آبان 1391 13:22
سلام میخواستم بدونم آیا تا پایان دوره کارآموزی میتوان در جایی دیگر مشغول درس خواندن بود یا مشکل ایجاد میکنه؟
با تشکر
پاسخ توحید بختیاری : سلام
فکر نمی کنم مشکلی باشد.
منتقم
یکشنبه 21 آبان 1391 21:10
سلام اقای بختیاری
اگرکسی وکیل باشد بعد از طی چه مراحلی میتواند قاضی شود؟یعنی ایا باید دوباره امتحان قضاوت دهد یا بعد ازچندسال وکالت میتواند قضاوت کند؟(چندسال باید وکالت کند تا واجدشرایط باشد؟ با تشکر ازحضرتعالی
پاسخ توحید بختیاری : سلام
باید آزمون دهد،
البته شرایطی برای رتبه های برتر وجود دارد که باید به آگهی ثبت نام مراجعه کنید:
http://tohidbakhtiary.ir/post/722
حسین
یکشنبه 21 آبان 1391 12:18
سلام برای دریافت كارت ورود به جلسه ازمون قضاوت به كدام سایت مراجعه كنیم.
پاسخ توحید بختیاری : سلام
23 آبان به سایت سنجش.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
صفحات دیگر
نمایش نظرات 1 تا 30
عناوین آخرین مطالب
فرارسیدن سال 1393 بر جامعه حقوقی کشور مبارک؛

نتایج نهایی بیست و هشتمین دوره انتخابات هیات مدیره کانون وکلای دادگستری مرکز اعلام شد؛

سخنرانی دکتر میترا ضرابی در آخرین نشست انتخاباتی تشکل علمی وکلا؛

سئوالات درس جرم شناسی آزمون دکتری حقوق جزای سال 93؛

بروشور تبلیغاتی وکیل عباس ظهیری، کاندیدای دوره 28ام هیات مدیره کانون مرکز؛

سخنرانی دكتر میترا ضرابی در همایش ائتلاف وكلای جوان؛

زمان‌بندی برگزاری همایش‌های گروه ائتلاف بزرگ وكلای حرفه‌ای؛

بروشور تبلیغاتی جناب وكیل اكبر سردار زاده، كاندیدای دوره 28ام هیات مدیره كانون وكلای مركز؛

بروشور تبلیغاتی دکتر میترا ضرابی، کاندیدای دوره 28ام هیات مدیره کانون مرکز؛

صلاحیت تعداد دیگری از نامزدهای انتخاباتی کانون وکلای دادگستری مرکز تایید شد؛

مصاحبه با آقای عباس ظهیری کاندیدای دوره 28ام انتخابات هیات مدیره کانون وکلای مرکز؛

مختصری از سوابق دکتر ضرابی، کاندیدای دوره 28ام هیات مدیره کانون وکلای مرکز؛

گزارش نشست تشکل علمی وکلا؛

تشکل علمی وکلا برگزار می کند: سخنرانی دکتر میترا ضرابی در نشست انتخاباتی تشکل علمی وکلا؛

دانلود رایگان: مجموعه كتاب‌های پژوهشكده شورای نگهبان؛

کتاب راهنمای موفقیت در ازمون وکالت منتشر شد؛

قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز - مصوب 1392؛

راهکارهای مبارزه با بزرگترین جرم سازمان یافته هزاره سوم؛

آکادمی جزا و جرم شناسی اتهام متفاوت ترین سایت جرم شناسی ایران؛

تاریخ دریافت کارت ورود به جلسه و برگزاری آزمون ارشد 93؛

ثبت نام ارشد دانشگاه آزاد 1393؛

لایحه آئین دادرسی کیفری؛

نگاهی کوتاه به روابط سی ساله ایران و آمریکا و چالش های موجود؛

نتایج آزمون وکالت 1392 اعلام شد؛

کارت مرحله تشریحی آزمون قضاوت 1392؛

شرایط و ضوابط پذیرش دانشجوی بورس دانشگاه علوم قضایی و خدمات اداری؛

اطلاعیه دوم مركز آموزش قوه قضائیه شامل منابع مرحله تشریحی آزمون قضاوت 1392؛

دفترچه آزمون وكالت 1392 به همراه كلید سئوالات؛

نتایج آزمون قضاوت 1392 اعلام شد؛

اطلاعیه دادگستری جمهوری اسلامی ایران در خصوص آزمون استخدامی سال 92؛


سایت تخصصی دادرس - نرم افزار جامع وکالت


.Privacy Policy & About Us. CopyRight (©) TohidBakhtiary.Ir 2009-2016. All Rights Reserved